ПРО КОМПАНІЮ

«Західтрансбуд» є виробником бруківки, бордюр, поребрик, блок колотий для огорожі і багатьох інших високоякісних бетонних виробів,  Протягом багатьох років ми піклуємося про якість своєї продукції та задоволеності клієнтів. Велика розмаїтість пропозицій, цікавий дизайн, функціональність і міцність продуктів – ось чому ми насолоджуємося неослабним довірою та інтересом людей, що шукають високоякісну будівельну продукцію.

 

Пропонуємо ознайомитися з каталогом нашої продукції, яка може стати вам у пригоді на всіх етапах будівництва – від зведення стін до встановлення останнього клаптика тротуарної доріжки. Окрім готової продукції «Західтрансбуд» надає весь комплекс будівельних робіт по благоустрою територій з використанням представленої продукції.

МИ ПРОПОНУЄМО

Широкий асортимент вібропресованих бетонних виробів

Доступні ціни

Планування та роботи
по благоустрою

Доставку замовленої продукції по всій території України

Кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо наших продуктів

Компанія «Західтрансбуд» пропонує широкий асортимент бетонних виробів: тротуарна плитка, бруківка Стрий Львівська область,  дорожні бордюри, декоративні колоті блоки для огорожі, , різноманітні декоративні елементи, каналізаційні кільця, кришки, днища, та  інше Стрий Львівська область .

 

Виготовлення , продаж, доставка та встановлення Вібропресованих бетонних виробів: тротуарна плитка, бруківка Стрий Львівська область,  дорожні бордюри, декоративні колоті блоки для огорожі, різноманітні декоративні елементи, каналізаційні кільця, кришки, днища, та  інше Стрий Львівська область .

 

Перевага нашої продукції в тому, що вона виготовляється за прогресивною технологією з додаванням спеціальних сумішей і присадок, які суттєво підвищують довговічність, надійність та інші характеристики виробів. Бетонні вироби виготовлені за даною технологією мають строгу геометрію, що суттєво полегшує роботу при будівництві чи ремонті об’єктів. Все це робить даний вид матеріалів особливим. Технологія напівсухого вібропресування зараз набуває дедалі більшого визнання у світі.

Виробнийтво ТзОВ «Західтрансбуд» знаходиться за адресою: с. Фалиш, Стрийський р-н, Львівська область

Контакти:

 0 800 400 455 – безкоштовно
+38 050 712 61 32
+38 050 22 846 33

Надаємо Транспортні послуги, перевезення Кран маніпулятор Стрий, Львівська область

Доставляємо сипучі матеріали: пісок, щебінь, відсів, щебінь гранітний.