БРУКІВКА "РИМСЬКИЙ КАМІНЬ"

У комплект входять чотири елементи різного формату з нерівними краями та поверхнею. Їх поєднання дозволяє запобігти монотонності замощеної поверхні, урізноманітнює її. Найактуальнішою ця особливість є для масштабних територій. Відтворюючи форму натурального каменю, «Римський камінь» невимушено поєднується з природним ландшафтом і збагачує архітектурний задум. Майданчики, облаштовані цією бруківкою, милують око своєю гармонійністю та довершеністю.

Бруківка "Римський камінь" зручна та проста в укладанні. Прямі чи плавні хвилясті лінії, кругові елементи – вибір залежить лише від Вашого бажання та фантазії. Рельєфна поверхня бруківки не стає слизькою та ідеально підходить для руху транспортних засобів.

Технічна інформація

БРУКІВКА "СТАРЕ МІСТО"

Перетворіть свій двір у затишний куточок старого міста. Крокуючи бруківкою відчуйте подих часу."Старе місто" шляхетно довершить атмосферу приватної садиби, кафе чи ресторану, надасть неповторності алеям і терасам. Якщо Ви мрієте створити тихий сімейний куточок для відпочинку, де все дихає гармонією, ця бруківка – правильний вибір.

Тротуарна плитка дає змогу як формувати чіткі візерунки, так і застосовувати хаотичне дво- чи багатоколірне замощення, у будь-якому випадку забезпечуючи чудовий результат.

Технічна інформація

БРУКІВКА "АВСТРІЙСЬКИЙ БРУК"

Перетворіть своє подвір’я у справжнє мозаїчне панно. Розсипи яскравих камінців, абстрактні несиметричні візерунки оживляють та освіжають територію. Ця стилізована під камінь плитка має оригінальну конфігурацію, яка гарантує нетривіальний вигляд замощеної площі. Різнорідність форм та нерівні краї дають великі можливості для креативного конструювання поверхні замощення, формування вишуканих ліній.

З «Австрійським брук» Вам доступний усі способи укладання бруківки. Вона ідеально підходить для облаштування криволінійних територій та відновлення доріг в історичних частинах старих міст. Шорстка поверхня плитки з виразною структурою забезпечує покращене зчеплення при моделюванні під’їзних шляхів до будинків, стоянок...

Технічна інформація

БРУКІВКА "СИМФОНIЯ"

В комплект бруківки «Симфонія» входять два прямокутні та квадратні елементи різних розмірів.

Наявність чотирьох різних елементів відкриває безліч варіантів замощення, а простота форм робить процес планування візерунків легким та захоплюючим. Вдалим буде використання кількох кольорів та повторюваних елементів у схемі укладання.

Технічна інформація

Схеми замощення

БРУКІВКА "ГАНТЕЛЬ"

Гантель – це бруківка промислового застосування. Її форма забезпечує ідеальне зчеплення бетонних елементів і, як наслідок, надійну та стійку поверхню.

Гантель — призначена для замощення великих площ зі значним навантаженням та інтенсивним рухом автотранспорту. Така бруківка підійде для облаштування територій підприємств, автозаправок, складів, паркінгів тощо. Вона зручна та практична в укладанні.

Технічна інформація

Перевага нашої продукції в тому, що вона виготовляється за прогресивною технологією з додаванням спеціальних сумішей і присадок, які суттєво підвищують довговічність, надійність та інші характеристики виробів. Бетонні вироби виготовлені за даною технологією мають строгу геометрію, що суттєво полегшує роботу при будівництві чи ремонті об’єктів. Все це робить даний вид матеріалів особливим. Технологія напівсухого вібропресування зараз набуває дедалі більшого визнання у світі.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом нашої продукції, яка може стати вам у пригоді на всіх етапах будівництва – від зведення стін до встановлення останнього клаптика тротуарної доріжки. Окрім готової продукції «Західтрансбуд» надає весь комплекс будівельних робіт по благоустрою територій з використанням представленої продукції.

МИ ПРОПОНУЄМО:

— широкий асортимент вібропресованих бетонних виробів: тротуарна плитка (бруківка), бордюр, поребрик, водовідлив; Блок декоративний (двосторонній, колотий, кольоровий); Каналізаційні кільця, кришки, днища; Блок фундаментний; Блок стіновий та інше...
— планування та роботи по благоустрою;
— доступні ціни;
— доставку замовленої продукції по всій території України;
— вичерпну і кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо наших продуктів та послуг.

Виробнийтво ТзОВ «Західтрансбуд» знаходиться за адресою: с. Фалиш, Стрийський р-н, Львівська область
Контакти: тел./факс (03245) 70-666, тел. 050 22 846 33, 050 712 61 32