БЛОК СТІНОВИЙ

Перш ніж замовити або купити будівельні блоки, рекомендуємо звернути увагу на метод і технологію його виготовлення. Виробництво будівельних блоків, методом вібропресованого, дало можливість отримати будівельний матеріал, що володіє цілим рядом незаперечних переваг. Приміром, блоки будівельні, стінові, створені на підприємстві «Західтрансбуд» відрізняються гарною теплоізоляційної здатністю, а так само високим рівнем звукоізоляції. Завдяки застосовуваної на нашому підприємстві технологією вібропресування, створені будівельні блоки мають підвищену міцність, що допомагає впоратися з вирішенням складних будівельних завдань. Вібропрессования будівельні блоки, завдяки своїй товщині дозволяють розширити корисну площу споруджуваного будови, а високий рівень точності геометричних форм будівельних блоків, сприяє збільшенню швидкості монтажних робіт і, що важливо, економії будівельного розчину під час кладки.

Як відомо, будівельні блоки дуже популярні в будівництві малоповерхових будівель приватного типу. Ця непідробна популярність викликана не тільки відмінними характеристиками, що дають можливість самостійно побудувати теплий будинок, дачу або гараж, але і можливістю здешевити будівництво, не втративши при цьому якість. До того ж, будівельні блоки можна використовувати для зведення красивих і недорогих парканів, димоходу, теплиць і садових барбекю. Виготовлення будівельних блоків методом вібропресування, дозволяє домогтися від створеного будівельного виробу необхідної податливості в момент обробки.

Це означає, що будівельні блоки легко піддаються свердлінню, різанню пазів (для електропроводки) і розпилу. Крім цього існує можливість використовувати дані блоки для будівництва навіть в зимову пору року. Вибропрессования будівельні блоки можна легко комбінувати з утеплювачем і фактурним шаром, а також, вони просто незамінні для зведення міжкімнатних перегородок. Хотілося б зауважити, що при технічному дотриманні кладки і зведенні стін з будівельного блоку, фасадну частину будівлі, можна не штукатурити. Будівельні блоки, створені з відсіву на вибропресс обладнанні, мають вогнестійким якістю, тому їх використання, можна успішно практикувати на вогненебезпечних ділянках.

Фундаментні блоки ФБС використовують при укладанні стрічкових фундаментів, при облаштуванні стін підвалів будинків для різних видів будівель, від житлових будинків до виробничих корпусів.

З метою захисту самих фундаментних блоків і конструкцій, створених за їх допомогою, використовують гідроізоляцію, до складу якої входить бітум. Його наносять на поверхню блоків, тим самим оберігаючи їх від руйнування.

Шви між блоками ФБС заповнюють цементним розчином.

Телефонуйте, щоб купити фундаментні блоки ФБС за цінами виробника!
ГОСТ 13579-78 - бетонні блоки ФБС

Умовні позначення, блоки ФБС 24-4-6

ФБС - блоки фундаментні суцільні;
24 - довжина блоку (дм);
4 - ширина блоку (дм);
6 - висота блоку (дм);